27-06-2018 Hawaje

Odsłony: 74

27 Czerwca  2018. Środa godz. 19:00. Hawaje: odwiedzić czy zamieszkać? Raj na Ziemi.

Aloha!
Hawaje kojarzą się z rajem na Ziemi: cudowne plaże, wodospady oraz dużo słońca. Nasuwa się więc pytanie: Czy lepiej wybrać się tam na wycieczkę, czy od razu przeprowadzić...?! :)
Naszym gościem będzie autor, dziennikarz i podróżnik Bogusław Szedny - znany również jako architekt szczęśliwego życia.
Bogusław mieszkał na Hawajach przez ponad dwa lata. Pierwsze 12 miesięcy spędził w komfortowych warunkach. Wynajmował dom blisko oceanu i woził się kabrioletem. Jednak po roku, wydał wszystkie oszczędności i stał się osobą bezdomną. Mieszkając w namiocie bez pieniędzy, przeżył tam kolejny rok - co wpłynęło na jego wewnętrzną transformację.
O tym jak to się stało i jak doświadczać Hawajów bez pieniędzy - dowiecie się podczas spotkania.
Prelekcja będzie m.in. o historii Hawajów, o miejscach które warto odwiedzić oraz o tym, jak wygląda codzienne życie na wyspach. Wspólnie zastanowimy się czy lepiej pojechać tam na wakacje, czy od razu się przeprowadzić. :)

KSIĄŻKI
Bogusław jest autorem dwóch książek, które w większości powstały na Hawajach:
1. „XII sugestii - Przewodnik do szczęśliwego życia”
2. Ilustrowany zbiór wierszy „Inspiracje”
Na miejscu będzie można zakupić obie książki, z piękną dedykacją! :)
O AUTORZE:
Bogusław Szedny - architekt szczęśliwego życia
Przez 15 lat pracował jako dziennikarz radiowo-telewizyjny i przez 10 lat, prowadził swoje biznesy. W 2011 roku porzucił wszystko, aby zająć się medytacją i samorozwojem. Największą transformację przeszedł, mieszkając na Hawajach, gdzie przez rok doświadczył
bezdomności. Po ponad ośmiu latach spędzonych w USA - w 2015 roku - Bogusław wrócił na stałe do Polski, gdzie inspiruje ludzi do odkrywania wewnętrznego szczęścia.
Więcej na stronie: www.BoguslawSzedny.com